Napište nám, co se Vám na webu líbí, co naopak postrádáte, co by bylo vhodné doplnit, nebo i osobní vzpomínku na P. Josefa Olejníka.

Můžete  použít kontaktní formulář nebo zanechat veřejný komentář.

Uvítáme i jakoukoli Vaši pomoc. Těšíme se na Vaše reakce.

P. Marcel Javora

farář farnosti Brno-Komín, vyučující liturgického zpěvu na CMTF v Olomouci

Ing. Vladimír Pavlík

 varhaník farnosti Velká Polom, sazba a vydávání notového materiálu

P. Jakub Vavrečka

farní vikář farnosti Kopřivnice, studijní zaměření na P. Josefa Olejníka

Ondřej Talaš

jáhen na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži, administrátor webu, varhaník

10 Comments

 • Tomáš Dulík

  Děkuji za čas, který jste těmto stránkám věnovali. P. Olejník je dle mne hudební génius, veliký Boží dar světu a bez těchto stránek na Internetu o něm bylo jen velmi málo informací.

 • Nataša

  Vítám a kontroluji na internetu žalmy na konkrétní den -díky Vám !ŠKODA,ŽE NEJSOU na minulý týden včetně zítřejší neděle.Hodně zdraví a Boží požehnání za Vás.Očenášková Olomouc.

  • mot@signaly.cz

   Dobrý večer. Kontroluji teď stránku kalendář, ale zobrazuje se mi období od 15. 1. 2017 dál. Tedy včetně zítřejší neděle. Zkuste prosím aktualizovat danou stránku klávesou F5 či tlačítkem „Aktualizovat“. Někteří mi již hlásili, že se jim to občas zasekne nezaktualizované, avšak zatím jsem nezjistil v čem je problém. Data jsou na webu nahrána správně. Jen z nějakého důvodu zůstává v paměti prohlížeče uložená stará verze, takže někteří uživatelé nové změny nevidí.
   Děkuji za pochopení a přeji požehnanou neděli.

 • Nynka

  Dobrý den,
  Pokaždé když se podívám na tyto stránky, jsou lepší a lepší. Děkuji Vám za ně, jsou úžasná pomoc pro všechny scholy. Báječná práce!

  • Ondřej PF Talaš

   Děkujeme. Všechno naše snažení má směřovat k větší Boží slávě. Jsme rádi za každého, kdo chce naplňovat slova žalmu 150 „Chvalte Hospodina“.

 • Antonín Příkaský, OCarm.

  Prosba o uveřejnění „Sv. Michaela“

  Děkuji moc za vytvoření stránek a prosím, zda byste na nich mohli zveřejnit varhanní doprovod k modlitbě Svatý Michaeli, kterou P. Olejník zhudebnil. Děkuji. P. Antonín.

 • Petr Štěpánek

  Milí přátelé, děkuji za iniciativu, která vedla ke zrodu těchto stránek.
  Přeji těmto stránkám, aby se stále rozrůstaly, byly hojně navštěvovány, a tím aby s námi a v nás dílo P.Olejníka stále žilo.
  Nedávno můj syn, také varhaník, vytvářel varhanní improvizace na několik vánočních písní. Jednu nazval „Odkaz Otce Olejníka“ a použil v ní téma 2 nebo 3 částí Olejníkových Zpěvů u jesliček. Mám radost, že dílo P.J.O oslovuje i další generace.
  Na P.J.O jsem si vzpoměl i dnes, když jsem několika přátelům, varhaníkům, poslal návrh na píseň k liturgii následující neděle – 826 – krásnou Pololáníkovu Od sítí tvých …. Před více než 30 lety nás ji učil právě P.Olejník na kurzu v Olomouci ….
  Přeji vám všem krásný nadcházející postní a velikonoční čas, pro jehož liturgii vytvořil P.Olejník svá nejkrásnější díla

Napsat komentář

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v banneru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.