Komunikace

Napište nám, co se Vám na webu líbí, co naopak postrádáte, co by bylo vhodné doplnit, nebo i osobní vzpomínku na P. Josefa Olejníka.

Můžete použít kontaktní formulář nebo zanechat veřejný komentář (na konci stránky). Pokud by systém nechtěl pustit Váš příspěvek dál, můžete jej zaslat na adresu josefolejnik(ad)musicasacra.cz.

Uvítáme i jakoukoli Vaši pomoc. Těšíme se na Vaše reakce.

P. Marcel Javora

farář farnosti Brno-Komín, vyučující liturgického zpěvu na CMTF v Olomouci

Ing. Vladimír Pavlík

varhaník farnosti Velká Polom, sazba a vydávání notového materiálu

P. Jakub Vavrečka

administrátor farností Bruzovice, Sedliště studijní zaměření na P. Josefa Olejníka

P. Ondřej Talaš

vedoucí Centra pro lit. hudbu AO, správce webu, varhaník

Květa Talašová

učitelka hudby, aktualizace lit. kalendáře

Tomáš Sommer

varhaník, zpracování zvuku

18 komentářů: „Komunikace

 1. Dobrý den. Nevíte kde sehnat varhanní doprovod kancionálu pro olomouckou arcidiecézi (2013)? Už jsem se díval ale nic nebylo ke koupi. Díky Vám za odpověď.

 2. Dobrý den. Nevíte jestli si budeme moci zazpívat všichni v kostele, když bude platit pandemický zákon? (po skončení nouzového stavu 11. 4. 2021).
  Budu Vám vděčný za jakoukoliv odpověď.
  Díky

 3. Prosím o žalm na sobotu 25. ledna 2020, a velice děkuji za to,, že jsem se na žalm slavnosti Krista Krále nedočkala. Ale jinak díky za všechny žalmy. Nataša

  1. Dobrý večer.

   25. 1. 2020 je svátek Obrácení sv. Pavla a příslušný žalm i s nahrávkami proprií je uveden na webu.

   Požehnaný večer

   P. Ondřej Talaš

 4. Děkuji za čas, který jste těmto stránkám věnovali. P. Olejník je dle mne hudební génius, veliký Boží dar světu a bez těchto stránek na Internetu o něm bylo jen velmi málo informací.

 5. Vítám a kontroluji na internetu žalmy na konkrétní den -díky Vám !ŠKODA,ŽE NEJSOU na minulý týden včetně zítřejší neděle.Hodně zdraví a Boží požehnání za Vás.Očenášková Olomouc.

  1. Dobrý večer. Kontroluji teď stránku kalendář, ale zobrazuje se mi období od 15. 1. 2017 dál. Tedy včetně zítřejší neděle. Zkuste prosím aktualizovat danou stránku klávesou F5 či tlačítkem „Aktualizovat“. Někteří mi již hlásili, že se jim to občas zasekne nezaktualizované, avšak zatím jsem nezjistil v čem je problém. Data jsou na webu nahrána správně. Jen z nějakého důvodu zůstává v paměti prohlížeče uložená stará verze, takže někteří uživatelé nové změny nevidí.
   Děkuji za pochopení a přeji požehnanou neděli.

 6. Děkuji za tento web. Vždy mi usnadňuje přípravu a mám radost z vaši dobré práce. Viktor

 7. Dobrý den,
  Pokaždé když se podívám na tyto stránky, jsou lepší a lepší. Děkuji Vám za ně, jsou úžasná pomoc pro všechny scholy. Báječná práce!

  1. Děkujeme. Všechno naše snažení má směřovat k větší Boží slávě. Jsme rádi za každého, kdo chce naplňovat slova žalmu 150 „Chvalte Hospodina“.

 8. Prosba o uveřejnění „Sv. Michaela“

  Děkuji moc za vytvoření stránek a prosím, zda byste na nich mohli zveřejnit varhanní doprovod k modlitbě Svatý Michaeli, kterou P. Olejník zhudebnil. Děkuji. P. Antonín.

 9. Milí přátelé, děkuji za iniciativu, která vedla ke zrodu těchto stránek.
  Přeji těmto stránkám, aby se stále rozrůstaly, byly hojně navštěvovány, a tím aby s námi a v nás dílo P.Olejníka stále žilo.
  Nedávno můj syn, také varhaník, vytvářel varhanní improvizace na několik vánočních písní. Jednu nazval „Odkaz Otce Olejníka“ a použil v ní téma 2 nebo 3 částí Olejníkových Zpěvů u jesliček. Mám radost, že dílo P.J.O oslovuje i další generace.
  Na P.J.O jsem si vzpoměl i dnes, když jsem několika přátelům, varhaníkům, poslal návrh na píseň k liturgii následující neděle – 826 – krásnou Pololáníkovu Od sítí tvých …. Před více než 30 lety nás ji učil právě P.Olejník na kurzu v Olomouci ….
  Přeji vám všem krásný nadcházející postní a velikonoční čas, pro jehož liturgii vytvořil P.Olejník svá nejkrásnější díla

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..